Lista aktualności Lista aktualności

BIEG NA DOBRY POCZĄTEK

Państwowa Podhalańska Wyższa Szkoła Zawodowa i Nadleśnictwo Nowy Targ zorganizowało Bieg Na Dobry Początek o puchar Dyrektora Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych I Turystyki PPWSZ w Nowym Targu. Bieg odbył się w piątek 23 października ścieżkami w leśnictwie Bór w ramach organizowanej przez Lasy Państwowe akcji „Biegam Bo Lubię Lasy”

W biegu wzięło udział 80 zawodników – głownie studentów i pracowników PPWSZ oraz pracownicy Nadleśnictwa Nowy Targ. Ponad 5-cio kilometrową trasę, zwycięzca -Piotr Szewczyk, przebiegł w 20'29.51''. Natomiast najlepszą zawodniczką była Edyta Michalik z czasem 22'39.03''.  Wśród pracowników Nadleśnictwa Nowy Targ wysokie ósme miejsce uzyskał stażysta Artur Różański. Po biegu uczestnicy wzięli udział w ognisku zorganizowanym w wiacie edukacyjnej Nadleśnictwa.

Nadleśnictwo Nowy Targ planuje zorganizowanie w tym roku jeszcze jednego biegu  w ramach akcji „Biegam Bo Lubię Lasy" pod nazwą „Bieg Po Choinkę". Więcej informacji na ten temat  podamy w najbliższym czasie. Wszystkich już dzisiaj serdecznie zapraszamy na grudniowy bieg.

Więcej zdjęć dostępne tutaj