Lista aktualności Lista aktualności

CHOINKA NADZIEI

Nadleśnictwo Nowy Targ przygotuje 400 choinek

Jak co roku na święta „Bożego Narodzenia” Nadleśnictwo Nowy Targ przygotowuje ok. 400 choinek do sprzedaży przy biurze Nadleśnictwa (Nowy Targ ul. Kowaniec 70) od 15 grudnia. Sprzedaż będą prowadziły również poszczególne leśnictwa w terenie oraz 16 grudnia w leśnictwie Bór z okazji biegu „Pod choinkę” na placu przy wiacie edukacyjnej na końcu ulicy Składowej w Nowym Targu oraz w Nadleśnictwie (Kowaniec 70).

Część choinek Nadleśnictwo przeznaczy dla szkół, przedszkoli, kościołów oraz organizacji pozarządowych. Oczekujemy również zgłoszeń od instytucji realizujących akcję świąteczną „Choinka Nadziei”, którym przekażemy świeże naturalne choinki.

Choinki świerkowe i jodłowe będą pozyskiwane w lasach Nadleśnictwa Nowy Targ z naturalnych i sztucznych odnowień  wymagających pielęgnacyjnych cięć rozluźniających i odsłaniających, mających na celu poprawę warunków rozwoju pozostałych drzewek. Są produktem w pełni ekologicznym, a ich utylizacja nie będzie sprawiać żadnego problemu.

Zapach naturalnej choinki lub choinki pochodzącej z plantacji choinkowej wprowadzi w świąteczny nastrój cały dom rodzinny.

Życzymy zadowolenia z wyboru i zakupu choinek, a także zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 182662925