Lista aktualności Lista aktualności

Pożegnanie Andrzeja Głodkiewicza

Przejście na emeryturę po 43 latach pracy zastępcy Nadleśniczego Pana Andrzeja Głodkiewicza

W dniu 28 lutego br. pożegnaliśmy przechodzącego na emeryturę długoletniego pracownika naszego Nadleśnictwa pana Andrzeja Głodkiewicza. który przepracował w naszym Nadleśnictwie 43 lata, w tym – 32 na stanowisku zastępcy nadleśniczego. Pan Andrzej to postać niezwykle lubiana i ceniona w pracy. Poza działalnością zawodową realizował z sukcesami swoje pasje sportowe – szczególnie upodobał sobie narciarstwo zjazdowe i biegowe oraz kolarstwo.

W uroczystości brali udział: Ksiądz Henryk Paśko – kapelan leśników, przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie z zastępcą dyrektora panem Tadeuszem Dragonem, zastępca dyrektora Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, pani Bożena Kotońska, przedstawiciele samorządów, delegacje sąsiednich parków narodowych i nadleśnictw, emeryci i załoga Nadleśnictwa.

W części oficjalnej pod adresem pana Andrzeja skierowano wiele miłych słów - podziękowań i życzeń, a później nadszedł czas na wspomnienia.

Przechodzącemu na emeryturę panu Andrzejowi życzymy sukcesów i powodzenia we wszystkich podejmowanych działaniach oraz wielu lat w zdrowiu i szczęściu spędzonych w gronie Rodziny.

 

Więcej zdjęć tutaj