Lista aktualności Lista aktualności

TURNIEJ GRY PLANSZOWEJ ,,ŻYWIOŁY LASU"

Zapraszamy uczniów i młodzież do udziału w turnieju

15 kwietnia br. startuje rejestracja drużyn do Turnieju strategicznej gry planszowej ,,Żywioły lasu”

Wydarzenie promuje działania Lasów Państwowych związane z adaptacją lasów i leśnictwa do zmian klimatu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe! A dla szkół 3 najlepszych drużyn: wyposażenie w pomoce naukowe do pracowni przyrodniczych o łącznej wartości 6500 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy na stronie: www.zywiolylasu.com.pl

Rejestrowane są drużyny składające się z 4 zawodników w wieku 10-16 lat.

Każda zakwalifikowana drużyna otrzyma bezpłatny egzemplarz gry ,,Żywioły lasu”, dzięki któremu przygotuje się do udziału w Turnieju.

Rozgrywki regionalne będą odbywać się od 13 maja do 7 czerwca br., Gdzie dokładnie? Sprawdźcie na interaktywnej mapie, znajdującej się na stronie internetowej wydarzenia.

Rejestracja trwa do 6 maja br. Decyduje kolejność zgłoszeń. Im wcześniej zostanie zarejestrowana drużyna, tym więcej czasu będą mieć zawodnicy na przygotowanie się do rozrywek!

Regulamin Turnieju, formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje znajdziecie na stronie:

www.zywiolylasu.com.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

TURNIEJ ORGANIZOWANY JEST W RAMACH PROMOCJI:

,,Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu- mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych”,

,,Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu- mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich”,

,,Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu- zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczenie skutków związanych z pożarami lasów”