Lista aktualności Lista aktualności

Bób Festiwal i nie tylko!

Pracownicy Nadleśnictwa Nowy Targ w ostatnich dniach mieli ręce pełne roboty i gier edukacyjnych! To wszystko za sprawą kilku wydarzeń, które odbyły się na terenie naszego nadleśnictwa. Mieliśmy przyjemność przygotować stoiska promocyjno-edukacyjne i porozmawiać z odwiedzającymi.

Czyste Tatry na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem

Już po raz kolejny nasze nadleśnictwo włączyło się do corocznej akcji Czyste Tatry. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję porozmawiać na temat prawidłowego zachowania podczas leśnych wędrówek, co zrobić jeśli złapie nas burza, a także jak zareagować podczas nieoczekiwanego spotkania na szlaku!

Nadleśnictwo reprezentowali: Dorota Galica, Michał Kuciński, Wojciech Skupień, Jan Szpernoga  

Przywitanie Lata w Nowym Targu

Lato w Nowym Targu trzeba przywitać! W oczekiwaniu na wieczorne koncerty odwiedzający nowotarski rynek mieli okazję zajrzeć na stoisko nadleśnictwa, gdzie nasi pracownicy z przyjemnością tłumaczyli zasady gier edukacyjnych, a także opowiadali o zachowaniu zwierząt i tym co w lesie może nas zaskoczyć.

Nadleśnictwo reprezentowali: Aleksandra Nowak, Krzysztof Przybyła, Michał Kuciński

48. Święto Pasterskie w Lipnicy Wielkiej

Wspinanie na moja, koszenie łąki, ręczne piłowanie, to tylko niektóre z konkursów, które można było podziwiać w trakcie tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia

Nadleśnictwo reprezentowali: Adrian Chowaniec, Bogdan Kasprzak

Młody Bób Festiwal w Skawie

Wydarzenie z bobem w roli głównej kojarzy się pysznie i zdrowo, szczególnie kiedy o poczęstunek dba Koło Gospodyń Wiejskich. Nasze nadleśnictwo, wspólnie z Kołem Łowieckim „Knieja” przygotowało wspólne stoisko myśliwych i leśników, gdzie odwiedzający mogli skosztować wyrobów z dziczyzny, posłuchać muzyki łowieckiej, obejrzeć piękne trofea, a także zapoznać się z pracą sokolnika!

Nadleśnictwo reprezentował: Piotr Łapka