Lista aktualności Lista aktualności

II ETAP KONKURSU

Znamy już finalistów IV edycji Konkursu „Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę"

Już po raz czwarty w wybranych szkołach podstawowych odbył się etap rejonowy Konkursu „Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę". Organizatorami konkursu jest Nadleśnictwo Nowy Targ wspólnie z Nadleśnictwem Krościenko.

Do tegorocznej edycji Konkursu przystąpiła rekordowa liczba 57 szkół podstawowych z Powiatów Nowotarskiego i Tatrzańskiego, w których przystąpiło do rywalizacji na etapie szkolnym 731 dzieci. W jej wyniku, w każdej z biorących udział w konkursie szkół, wyłonione zostały po 3 osoby najlepszych uczniów, którzy w dniu 22 marca przystąpiły do dalszej rywalizacji na etapie rejonowym. Rywalizacja na tym etapie miała miejsce w szkołach wybranych przez organizatorów, którym pragniemy z tego miejsca z całego serca podziękować za pomoc w jej przeprowadzeniu. Były to szkoły:

  1. Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Gronkowie;
  2. Zespół Szkół. Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce;
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krościenku;
  4. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Ludźmierzu;
  5. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym Targu;
  6. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej;
  7. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Zakopanem.

Po rozwiązaniu przez uczestników testu złożonego z 30 pytań, każda z siedmiu Komisji Konkursowych wyłoniła trzy osoby, które uzyskały największą ilość punktów i zakwalifikowały się do finału (łącznie 21 dzieci). Listę finalistów umieściliśmy poniżej.

Finał Konkursu odbędzie się w Wiacie Edukacyjnej Nadleśnictwa (Nowy Targ ul. Składowa) 24 maja 2017 roku o godzinie 10.00.

O szczegółach będziemy wszystkich zainteresowanych informować mailami na adresy podane w zgłoszeniach do konkursu.

Do zobaczenia w maju.