Lista aktualności Lista aktualności

SPOTKANIE INTEGRACYJNE

„Spotkanie integracyjne” dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Targu z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej z Cichego.

Na terenie Nadleśnictwa Nowy Targ w leśnictwie Bór dnia 10 czerwca bieżącego roku odbyło się „spotkanie integracyjne" dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Targu z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej z Cichego.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy co roku na piknik (który w tym roku odbył się pod hasłem „Z Przyrodą Za Pan Brat") zaprasza inną szkołę z terenu powiatu nowotarskiego.

Gry, zabawy i konkursy, oraz poczęstunek przy ognisku odbył się na terenie miejsca rekreacyjno-turystycznego w oddziale 113 leśnictwa Bór.

Były zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, gry w: siatkówkę; szachy; warcaby, smażenie kiełbasek, konkursy o tematyce przyrodniczo leśnej, ale największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy w różne wzory.

Ogólnie świetna zabawa i dużo śmiechu pod okiem licznie przybyłych opiekunów. Takie imprezy sprawiające tyle radości dzieciom na pewno należy kontynuować.