Wydawca treści Wydawca treści

Zajęcia w Ośrodku Edukacji Leśnej „Leśnik”

Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem sali edukacyjnej, która została wyposażona w odpowiedni sprzęt i pomoce dydaktyczne. Zapraszamy także do korzystania z oferty Zielonych Szkół.

Zajęcia są prowadzone w sali ośrodka, jest ona wyposażona w sprzęt multimedialny, tablicę interaktywną, oraz pomoce dydaktyczne. W otoczeniu ośrodka znajduje się ścieżka edukacyjna. Każda z tablic jest tak skonstruowana, że dzieci mogą samodzielnie z nich korzystać.

W Ośrodku Edukacji Leśnej „Leśnik" oprócz tradycyjnych zajęć z wykorzystaniem sali edukacyjnej oraz znajdującej się na terenie ośrodka ścieżki edukacyjnej prowadzone  są również Zielone Szkoły.

Zajęcia edukacyjne są prowadzone także w Izbie Edukacyjnej w siedzibie Nadleśnictwa Nowy Targ. W sali znajduje się ekspozycja spreparowanych zwierząt. Zapoznanie się z gatunkami dzikich zwierząt chronionych, rzadkich i łownych występujących w naszych lasach. W sali znajduje się sprzęt multimedialny oraz edukacyjne filmy DVD.

W sprawie rezerwacji i szczegółów dotyczących zajęć edukacyjnych prosimy o kontakt z Janem Szpernogą tel.: 602 194 861, mail: edukacja.nowytarg@krakow.lasy.gov.pl.