Wydawca treści Wydawca treści

Ośrodek Edukacji Leśnej „Leśnik"

Nadleśnictwo Nowy Targ serdecznie zaprasza do korzystania z oferty edukacyjnej.

W Zakopanem u podnóża Tatr znajduje się Ośrodek Edukacji Leśnej „Leśnik". Sala edukacyjna została przygotowana do prowadzenia zielonych lekcji, spotkań z dziećmi i młodzieżą oraz konferencji. W tym celu jest ona wyposażona w odpowiedni sprzęt, tablicę interaktywną i projektor multimedialny.  Na terenie ośrodka powstała też nowoczesna ścieżka edukacyjna z tablicami interaktywnymi służącymi do aktywnej nauki i poznawania przyrody.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszych okolic i skorzystania z oferty edukacyjnej i turystycznej. Nadleśnictwo Nowy Targ posiada Ośrodek Edukacji Leśnej „Leśnik" znajdujący się w  Zakopanem. Ośrodek ten przystosowany jest do prowadzenia szeroko rozumianej edukacji przyrodniczo – leśnej.   

Grupy zorganizowane, po uzgodnieniu terminu mogą uczestniczyć w zajęciach terenowych oraz stacjonarnych. Zajęcia takie są prowadzone przez leśnika w Ośrodku Edukacji Leśnej lub w terenie. Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpłatnie.

Aby ułatwić planowanie zajęć stworzyliśmy formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu w prosty sposób można zaplanować spotkanie. Wypełniony formularz można dostarczyć do biura Nadleśnictwa Nowy Targ pocztą elektroniczną, tradycyjna lub osobistą najpóźniej 7 dni przed planowana datą zajęć.

Nasz ośrodek Leśnik jest prezentowany na portalu noclegowym Meteor.

Wirtualna wycieczka po Ośrodku

Więcej informacji na temat Ośrodka Edukacji Leśnej „Leśnik"

W sprawie rezerwacji i szczegółów dotyczących zajęć edukacyjnych prosimy o kontakt z Janem Szpernogą tel.: 602 194 861, mail: edukacja.nowytarg@krakow.lasy.gov.pl.